BBA SOLAR ENERJİ

B2017 yılında üç mühendis tarafından temeli atılan BBA Solar Enerji bir yıl sonra Antalya’da kurularak faaliyete geçirilirmiştir. Farklı firmalarda bugüne kadar yaklaşık 70MW GES kurulumu ve 200MW üzerinde proje onayı tecrübesine sahip ortaklar tarafından kurulan BBA Solar Enerji, hali hazırda 6 ilde 8 farklı lokasyonda yerleşik toplam 32MW güneş enerji santralinin teknik bakım ve işletmesini 9 personeli ile birlikte yürütmektedir.

BSektörde yaşanan daralmayı solar enerjiye dayalı yeni ürünler geliştirme için kullanan BBA Solar Enerji; 18 aylık ARGE çalışmasının ardından tamamen güneş enerjisi ile beslenen modüler rijit solar lamba imalatını 2019 yılında Konya organize sanayi bölgesinde iştirak kurduğu firma bünyesinde başlatmıştır.

ATürkiye geneline yaydığı faaliyetleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşımayı hedefleyen BBA Solar Enerji, yapmış olduğu bayilik görüşmeleri ve “Güneşinizi Nakite Çevirir” sloganı ile güneş enerjisine dayalı çatı ve arazi tipi santral kurulumu, bakım ve onarımı hizmetlerini güçlü mühendislik yapısı ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

KURUCU ORTAKLARIMIZ

BURAK DUMAN
Elektrik Mühendisi

burak@bbasolarenerji.com

BUĞRAHAN ARIKAN
Elektrik Elektronik Mühendisi

bugrahan@bbasolarenerji.com

Ali ARIKAN
Endüstri Mühendisi

ali@bbasolarenerji.com

HİZMETLERİMİZ

İletişim